MÖBLER / Bord / Hyllor/soffbord 9344576
*
nr 934 4576
Hyllor/soffbord
Plexiglas, 5 lösa delar, höjd: 26 cm, diameter: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:10:53
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/1 07:59:10
1
100 kr
11/1 06:56:07
2
Vinnande bud
12/1 19:22:03
3
200 kr
12/1 19:22:03
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
Nisse Strinning (1917-2006)
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hyllor plexiglas soffbord
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30
-
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33
-
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27
-
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:23
-
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:44
*
Hyllor/soffbord
Kondition: slitage
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4576
Hyllor/soffbord
Plexiglas, 5 lösa delar, höjd: 26 cm, diameter: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/1 07:59:10 | 1 | 100 kr |
11/1 06:56:07 | 2 | Vinnande bud |
12/1 19:22:03 | 3 | 200 kr |
12/1 19:22:03 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
Nisse Strinning (1917-2006)
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
Svensk arkitekt och formgivare, född i Kramfors, som kanske främst är känd för bokhyllesystemet "Stringhyllan" som han skapade tillsammans med sin fru Kajsa Strinning 1949 för en tävling initierad av Bonniers folkbibliotek.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hyllor plexiglas soffbord
-
3331 Bord
perstorpsskiva. Bredd: 99 cm, djup: 74 cm, höjd: 7..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:30 -
3304 Bord
senbarockstil, låda i sarg, skuren dekor, svängda ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:33 -
8224 Fällbord
"Krogsta", ur Ikea 1700-tals serie, brunbetsad, tr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:15
-
3084 Fällbord
"Krogsta", ur Ikeas 1700-tals serie. 1990-tal. Tre..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:27 -
3171 Fällbord
Alm. Diameter: 79 cm, höjd: 72 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:23 -
3330 Lampbord
Ett par, 1960/70-tal, riopalisander, (citesintyg m..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:44